Czuj, twórz i kochaj

Zapraszamy Cię do wspólnego odkrywania Twoich najgłębszych pragnień, tak aby stały się one inspiracją w życiu, które tworzysz każdego dnia. Będziemy czuć, tworzyć i ukochiwać nasze marzenia.

DLA KOGO?

Jeżeli w Twoim życiu brakuje przyjemności, czujesz się zmęczona, sfrustrowana i nie wiesz czego chcesz, to ta przygoda jest dla Ciebie!

Jeżeli wciąż realizujesz oczekiwania innych, a brakuje Ci odwagi, aby sięgnąć po to, czego tak naprawdę pragniesz, to ten warsztat jest dla Ciebie!

Jeżeli masz pomysły, wizje, pragnienie, które wciąż odstawiasz na bok w imię ważniejszych spraw, to ten wyjazd jest dla Ciebie.

Jeżeli masz ochotę zanurzyć się w siebie i wydobyć potencjał, który pozwoli Ci żyć bardziej w zgodzie ze sobą to ta podróż jest dla Ciebie.

CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

CZUĆ – wydobywać na powierzchnię nasze najgłębsze pragnienia. Będziemy słuchać naszego ciała, zaglądać w nasze sny i marzenia i robić przestrzeń dla naszej intuicji.

TWORZYĆ – stwarzać przestrzeń, aby nasze pragnienia mogły wykiełkować i wzrastać w życiu codziennym.

UKOCHIWAĆ – pielęgnować i karmić nasze kiełkujące pomysły, tak aby pewnie zagościły w naszym życiu.

JAK? GDZIE? KIEDY?

Zapraszamy na wyjazdowy warsztat rozwoju osobistego do malowniczego Domu nad Wierzbami, który zanurzony jest w tajemniczej okolicy starorzecza Bugu.
Zajęcia będę prowadzone przez dwie doświadczone psychoterapeutki, pracujące metodą psychologii zorientowanej na proces z elementami coachingu.
Warsztat rozpoczynamy wspólną obiadokolację w czwartek 22 października, a kończymy również obiadem w niedzielę 25 października.

Cena wyjazdu :
1299 zł
Obejmuje noclegi, wyżywienie i zajęcia warsztatowe

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Wyślij zgłoszenia na adres:
annamdborys@yahoo.com, 880 050 094 (do Ani), terapianastrychu@gmail.com, 600 493 650 (do Oli)

Chcesz dowiedzieć się więcej, chętnie odpowiemy na Twoje pytania, pisz lub dzwoń.

OSOBY PROWADZĄCE:
Aleksandra Marszał-Bohdziul, psychoterapeutka, coach, trenerka rozwoju osobistego. Od kilku lat z powodzeniem wspiera kobiety w ich rozwoju prowadząc terapię indywidualną, prowadząc różnorodne, autorskie warsztaty rozwoju osobistego. Żona, mama czwórki łobuzów, pasjonatka książek, malarstwa, dzikiej przyrody i flamenco.

Anna Borys, psychoterapeutka, facylitatorka, trenerka rozwoju osobistego. Pracuje z kobietami nad okrywaniem ich ukrytego potencjału i towarzyszy im w rozwoju i stawaniu się w pełni sobą. Prowadzi zarówno terapię indywidualną, jak i warsztaty rozwojowe.
Kocha tańczyć, pływać nago i trenuje kick boxing.