Cztery fazy księżyca

Cztery fazy księżyca | Cztery oblicza kobiecości

Kobieca natura jest cykliczna. Zmienia swoje oblicza i barwy, zmienia swoją intensywność. Raz jesteś pełna energii i pomysłów, a kiedy indziej bardziej wycofana i refleksyjna. Czasami stać Cię na ogromną siłę, a innego dnia ukrywasz się przed światem. Tak – to wciąż Ty w różnych odsłonach.

Księżyc i jego rytm symbolizuje cykliczność natury kobiecej. Jego fazy porównywane są do archetypowych obrazów kobiecości: dziewczyna, matka, starucha i wiedźma. Która z nich jest Tobie bliska? Która wzbudza Twój zachwyt lub niechęć? Być może część Twoich trudności wynika z faktu, że utknęłaś w jednej z faz i nie potrafisz przedostać się do kolejnej?

Zapraszam na cykl spotkań warsztatowych, który pomoże Tobie bardziej dogłębnie odkryć różne oblicza Twojej kobiecości. Pozwoli Tobie odkryć, które z nich odrzucasz, dlaczego tak się dzieje i jak mogą się Tobie przydać. Tak, aby przywrócić naturalny rytm, który podszywa Twoją kobiecą naturę.

Cztery fazy księżyca to

  • 10 spotkań rozwojowych dla kobiet
  • prowadzonych przez doświadczoną coach i psychoterapeutkę
  • poufność, akceptacja, ciepło i poczucie humoru
  • wyjście poza standardowe schematy kobiecości, w kierunku większej autentyczności i swobody bycia sobą

Spotkania trwają 3h i są prowadzone narzędziami psychologii procesu.
Liczba spotkań w całym cyklu wynosi 10. Decydując się na udział w spotkaniach, uczestniczka decyduje się na cały cykl.
Nie ma konieczności uczestnictwa we wszystkich spotkaniach (w przypadku choroby, innych planów itp.), jednak brak uczestnictwa w spotkaniu nie zwalnia z płatności.
Istnieje możliwość rezygnacji z udziału w spotkaniach po pierwszym spotkaniu.
Każde spotkanie jest poświęcone innemu zagadnieniu, które ma pozwolić uczestniczkom lepiej poznać siebie i w dogodnym czasie realizować zamierzone zmiany.
Grupa liczy maksymalnie 10 osób.

Daty spotkań: 8.10, 15.10, 22.10, 29.10, 5.11, 12.11, 19.11, 3.12, 17.12, 14.01 Spotkania odbywają się w godzinach od 18:00-21:00.

Cena całego cyklu wynosi 750 PLN. Potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata zaliczki w wysokości 150 PLN. Wpłata zaliczki gwarantuje rezerwację miejsca.

Istnieje możliwość podziału płatności na raty (3 x250PLN). W przypadku trudności finansowych proszę o informację i istnieje możliwość indywidualnego ustalenia warunków uczestnictwa.

Osoba prowadząca: Aleksandra Marszał-Bohdziul, coach i psychoterapeutka w nurcie psychologii zorientowanej na proces.

Więcej informacji oraz zapisy: terapianastrychu@gmail.com lub 600493650